Pony výstava Mladá Vožice

25.08.2012 00:00
Výsledky najdete níže za naší stáj startovali --- David Cynk 6let a Růženka Hoštová 5let  a  vystavoval se pouze Marnix v.d. Wolfskuil, ale aby jste měli přehled kolik koníků a jakých se výstavy zůčastnilo, tak jsem Vám to zkopírovala celé (original najdete na stránkách - www.staj-black-point.cz )
 
 

 

MINIAPPALOOSA - A

 

 

 

Klisny roční

 

Top style acro farm

Nar.: 12. 4. 2011, brown appaloosa

M: Kaitlin v. H. Kosterhof

O:

Chov., maj.: ACRO FARM Jarmila+Antonín Podzemských, Zhoř 1, 391 43 Mladá Vožice

 

 

 

 

 

Klisny starší  4 let

                  Star

Nar.: 27. 8. 2007, hnědý leopard

M: Eefje.V.H. Houbenhof

O: Geurtje V. D. Ijsselhof

Ch.:Belgie

Maj.:Lukáš Moravec, Ilona Uzlová, Neumětely 33, 267 24 Hostomice

 

 

 

 

 

 

Hřebci a valaši

 

Yvo

Nar: 23. 3. 2005, brow leopard

M: Ydioliena

O: Naughty Boy of Sportvie

Chov: Dhr. Beverloo, Netherland

Maj.: ACRO FARM Jarmila+Antonín Podzemských, Zhoř 1, 391 43 Mladá Vožice

 

 

 

 

 

 

Marnix v.d. Wolfskuil

Nar: 11. 5. 1997, leopard

M: Grietje van de Wolfskuil

O: Noran N

Chov: NL

Maj: Helena Cynková, Chyňava 84, 267 07

 

 

 

 

 

 Šampion: Yvo                                     Res. šampion: Marnix v.d. Wolfskuil

 

MINIAPPALOOSA - B

Hříbata pod matkou nar. 2012

Charlie Black point                                                                         

Nar.: 7 . 5.  2012, černý leopard

M: Truus

O: 1291 Nico

Chov., maj.: Stáj Black point, Jana Hájková, Těchobuz 50, 395 01 Pacov

 

Casiope Bruk

Nar: 15. 6. 2012, pintaloosa

M: 10/636 Kamila

O: 1291 Nico

Chov, maj: Táňa Bruková, Bedrč 10, 256 01  Benešov

 

Rocky Axal Tobiano                                        

Nar.: 8. 5. 2012, pinto

M: Perle of Millroad

O: 1291 Nico

Chov., maj.: Jiřina a Jindřich Křivancovi, Lhotka 118, 267 23 Lochovice

 

Clifford  Black point                                       

Nar.:  7 . 4. 2012, roan panter bruin

M: Nicole van de Peelhalm

O: 1291 Nico

Chov., maj.: Stáj Black point, Jana Hájková, Těchobuz 50, 395 01 Pacov

 

 

 

Klisny roční

 

Nancy Axal Tobiano

Nar.: 24. 5. 2011, pintaloosa

M: Perle of Millroad

O: 1291 Nico

Chov., maj.: Jiřina a Jindřich Křivancovi, Lhotka 118, 267 23 Lochovice

 

 

 

 

Klisny starší 4 let

Truus

Nar: 23. 4. 2002 , černý leopard              

O:

M:                          

Chov: NL

Maj: Stáj Black point, Jana Hájková, Těchobuz 50, 395 01  Pacov

 

Nicole van de Peelhalm

Nar: 6. 5. 2000, snowflake

M: Yvone van Nederhemers

O: Kabricius van Twellaarshoeve

Chov: NL

Maj: Stáj Black point, Jana Hájková, Těchobuz 50, 395 01  Pacov

 

 

Hřebci a valaši

1291 Nico

Nar: 12. 4. 1998, černý leopard

M: Noki

O: Winners Circle Yron Eyes Cody

Chov: H.A. Huisman, NL

Maj: Stáj Black point, Jana Hájková, Těchobuz 50, 395 01 Pacov

 

 

                      
Šampion: 1291 Nico

 

Res. šampion: Charlie Black point

 

                                              

 

 

MINIHORSES

 

Hříbata pod matkou nar. 2012

 

Wild Marquise Katrin acro farm

Nar.: 10. 4. 2012,černo-bílý pinto

M: Charlotte

O: D &D’S Tornádo of CB

Chov., maj.: ACRO FARM Jarmila+Antonín Podzemských, Zhoř 1, 391 43 Mladá Vožice

 

 

Casiope Bruk

Nar: 15. 6. 2012, pintaloosa

M: 10/636 Kamila

O: 1291 Nico

Chov, maj: Táňa Bruková, Bedrč 10, 256 01  Benešov

 

 

Klisny roční

 

Lady Diana acro farm                     

Nar.: 30. 6. 2011, pintaloosa

M: Lollipop Lala

O: Abe v.s.Cautenman

Chov., maj.: ACRO FARM Jarmila+Antonín Podzemských, Zhoř 1, 391 43 Mladá Vožice

 

 

Hřebci a valaši roční

 

D&D’ Sonic Boom Acro

Nar: 19.4. 2011, silver dapple pinto

M: D& D’s Sugar dabing of CB

O: Star Valleys Soonic Boom

Chov: Daniele Hekker

Maj: ACRO FARM Jarmila+Antonín Podzemských, Zhoř 1, 391 43 Mladá Vožice

 

 

Klisny 2 leté

Loira                                                                

Nar: 19.5. 2010, černá hnědka

M: Lilly from Styria

O: D &D’S Tornádo of CB

Chov., maj.: Anna Tomášková, Blažim 29, 257 44  Netvořice

Elis acro farm

Nar: 15. 4. 2010, černo-bílý pinto

M: Charlotta

O: Wolter

Chov., maj.: ACRO FARM Jarmila+Antonín Podzemských, Zhoř 1, 391 43 Mladá Vožice

 

 

 

 

Hřebci a valaši 2 letí

 

Hitstar van Alana

Nar: 27. 6. 2010, silver dapple appaloosa

M: Tina van de Reuvers

O: JS Challengers Loverboy

Chov: Jan Gratenhuis & Sandra Muller

Maj: Pavel Pazourek, Poláčkova 16, Ústí nad Labem

 

 

 

 

Hřebci a valaši 3 – 4 letí

Bruno van schaveren

Nar: 23. 6. 2009, prokvetlý hnědák

M:

O:

Chov: Deelstra, Schaverenseweg 14, Emst

Maj: Doškářová Lenka, Nová Ves 1349/10, 400 02  Ústí nad Labem

 

 

 

Klisny starší 4 let

 

CB’S Afternoon Delight V.D.V EN

Nar: 21. 5. 2007, straka

M: Kinderrelle V.D.Dijkweg

O: Timber Ridges Color Broker

Chov: D.v.d. Hoek

Maj: Anna Tomášková, Blažim 29, 257 44  Netvořice

 

 

 

 

Hřebci a valaši starší 4 let

 

Yvo

Nar: 23. 3. 2005, brow leopard

M: Ydioliena

O: Naughty Boy of Sportvie

Chov: Dhr. Beverloo, Netherland

Maj.: ACRO FARM Jarmila+Antonín Podzemských, Zhoř 1, 391 43 Mladá Vožice

 

 

Marnix v.d. Wolfskuil

Nar: 11. 5. 1997, leopard

M: Grietje van de Wolfskuil

O: Noran N

Chov: NL

Maj: Helena Cynková, Chyňava 84, 267 07

 

 

 

Xavier v. ´t stalletje op d´eul

Nar: 26. 5. 2006,  smokey

M:  Rastrona v. ´t stalletje op d´eul

O:  Grandioso v. wegdam

Chov: J. P. A. van Oosterhout, Holandsko

Maj: Pavel Pazourek, Poláčkova 16, Ústí nad Labem

 

 

 

 

Šampion: CB’S Afternoon Delight V.D.V EN

 

 

Res. šampion: D&D’ Sonic Boom Acro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SHETLAND PONY – standarD

 

Klisny roční

 

Kadov Azaela

Nar: 17. 5. 2011, vranka

M: Birchmoor Amythst

O: Wells Major General

Chov, maj: Lucie Kočovská, hřebčín Viklan Kadov, Kadov u Blatné 66, 387 33

 

 

Klisny 3 – 4 leté

Bluemull Brigdi

Nar: 16. 5. 2009, vranka

M: Bluemull Battle

O: Hurry up of Eastland

Chov: Marta Persson, Bluemull Stud, Švédsko

Maj: Renata Marková, Hřebčín Markes, Kaštanová 1174, 665 01  Rosice

 

 

Plamenka of Kadov

Nar:  , 8. 5. 2009, prokvetlá ryzka

M: Poměnka of  Kadov

O: Tymen v.d. Sluissesteeg

Chov: Lucie Kočovská, hřebčín Viklan Kadov, Kadov u Blatné 66, 387 33

Maj: Zdeňka Štěpánová, Podhora

 

 

Yarpha Bunting

Nar: 13. 5. 2008, plavka

M: Yarpha Lucky Lady

O: Eynhallow Bluemoon

Chov: J.W. Slater, GB

Maj: Lucie Kočovská, hřebčín Viklan Kadov, Kadov u Blatné 66, 387 33

 

 

 

 

Klisny starší 4 let

 

Birchmoor Amythst

Nar.: 16. 5. 2005, vranka

M: Claylands Adele

O: Kerryston Kelly

Chov: Barugh family GB
Maj: Lucie Kočovská, hřebčín Viklan Kadov, Kadov u Blatné 66, 387 33

 

 

Kinkell Evali

Nar: 9. 5. 2007, vranka

M: Ebeny of Transy

O: Kinkell Guardsman

Chov: Jane Barry, Kinkell Stud, Velká Británie

Maj: Renata Marková, Hřebčín Markes, Kaštanová 1174, 665 01Rosice

 

 

 

 

Šampion:  Bluemull Brigdi

 

 

Res. šampion:  Birchmoor Amythst

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SHETLAND PONY – mini

 

Klisny 2 leté

 Rozmarýnka

Nar: 1.7. 2010, smíš.bělka

M: 34/503 Rozinka

O: 936 Halstock Gobstopper

Chov: Vítková Kateřina, Lensedly 55, Kaliště

Maj: Drncová Jana, Nová ves pod Pleší 262 04

 

 

Hřebci a valaši 2 letí

 

 

Daan v. stal de Weidjes

Nar: 12. 5. 2010,ryzák

M: Regina v’t Kampje

O: Gold star v.d. Beatrixlaan

Chov: NL

Maj: Ing. Lenka Šlechtová, Lounských 15, 140 00Praha 4

 

Doris v. stal de Weidjes                

Nar: 10. 5. 2010, razák

M: Xsanda v. stalde Weidjes 

O: Pacific v. Bromishet

Chov: NL

Maj: Ing. Lenka Šlechtová, Lounských 15, 140 00Praha 4

 

 

 

Klisny starší 4 let

 

Assils Honey Dew

Nar: 6. 7. 1999, palomino

M: Birchwood Pepsi

O: Park View Shamy

Chov: Mrs. A.R.Chancy UK

Maj: Marie Prokůpková, Jancova 131, Černošice 252 28

Hřebci a valaši starší 4 let

Parlington Midge
Nar. 1. 5. 1999,  hnědák
M: Parlington Chuquita

O: Parlington Felix
Chov: Miss D. Johnston

Maj: Třísková Ivana stáj Ivysen, Konětopy 57, Louny 440 01

 

Anaru v. Portma Zathe

Nar: 30. 7. 2007, vraník

M: Mirjam v. stal springhlight

O: Timo v. bolbergia

Chov: A. R. Tilma-de Jong, Ureterp, NLD

Maj: Bc. Jana Horáčková, hřebčín Magic Star, Jimlín 225, 440 01  Louny

 

 

 

 

 

Šampion:  Parlington Midge

 

 

Res. šampion:  Assils Honey Dew

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PONY DO 110 cm KVH

Hříbata pod matkou nar. 2012

Bibie

Nar: 8. 4. 2012, ryzka

M: Aagje V D Jansenhoeve

Chov, maj: Monika Klímová, Loutí 29, 252 08  Slapy

 

Jasmína

Nar: 14. 5. 2012,  plavka

M: Jiskra

O: 574 Sonet

Chov, maj: : Šárka Kolářová, duk. Bojovníků 2084, Tábor

 

Sisi

Nar: 19. 4. 2012, plavka

M: Samantha

O: 695 Schoenbrunn Tygr

Chov, maj: Michaela Neumannová, Klisinec 24, Milevsko

 

Klisny 2 leté

Ema

Nar: 2. 4. 2010, prokvetlá vranka

Chov, maj: Hřebčín SHISHCA, Ing. Poplštein, Sádek 10, 261 01  Příbram I

 

Sylva

Nar: 1.8. 2010,  ryzka

M: Hermiona

O: 1223 Llanfrechfa Celebration

Chov: Bohumil Spálenka

Maj: Hřebčín SHISHCA, Ing. Poplštein, Sádek 10, 261 01  Příbram I

 

Sandra

Nar: 17. 5. 2010, ryzka

Maj: Čechová  Romana, Javorová 712, 252 28  Černošice

 

 

 

Hřebci a valaši 3 – 4 letí

Bruno van schaveren

Nar: 23. 6. 2009, prokvetlý hnědák

Chov: Deelstra, Schaverenseweg 14, Emst

Maj: Doškářová Lenka, Nová Ves 1349/10, 400 02  Ústí nad Labem

 

Klisny starší 4 let

Aagje V D Jansenhoeve

Nar: 1. 1. 2004, VOS bont

Chov: T. Jansen

Maj: Monika Klímová, Loutí 29, 252 08  Slapy

 

Jiskra

Nar: 15. 3. 2001, hdb. Straka

Maj: Šárka Kolářová, duk. Bojovníků 2084, Tábor

 

Samantha

Nar: 7. 4. 1998, plavka

M: K 506 Popelka

O: 574 Sonet

Maj: Michaela Neumannová, Klisinec 24, Milevsko

 

 

 

 

 

Šampion:  Ema

 

 

Res. šampion:  Sylva

 

 

 

 

 

MULTI COLOR

Šampion:

Marnix v.d. Wolfskuil

Nar: 11. 5. 1997, leopard

M: Grietje van de Wolfskuil

O: Noran N

Chov: NL

Maj: Helena Cynková, Chyňava 84, 267 07

 

Res. šampion:

Nancy Axal Tobiano

Nar.: 24. 5. 2011, pintaloosa

M: Perle of Millroad

O: 1291 Nico

Chov., maj.: Jiřina a Jindřich Křivancovi, Lhotka 118, 267 23 Lochovice

 

SOLID COLOR

Šampion:

Xavier v. ´t stalletje op d´eul

Nar: 26. 5. 2006,  smokey

M:  Rastrona v. ´t stalletje op d´eul

O:  Grandioso v. wegdam

Chov: J. P. A. van Oosterhout, Holandsko

 Maj: Pavel Pazourek, Poláčkova 16, Ústí nad Labem

 

Res. šampion:

Riekie V.Heers

Nar: 4. 8. 2010, ryzka

M:

O:

Maj: Čechová Romana, Javorová 712, 252 28  Černošice

 

KŮŇ SYMPATIE

 

Vybrán místostarostou města Mladá Vožice

a jeho malou pomocnicí

Marnix v.d. Wolfskuil

 

 

 

 

 

Nejmenší DOSPĚkŮŇ VÝSTAVY

 

Lady Diana acro farm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPORTOVNÍ a vÝstavnÍ SOUTĚŽE

Mladý vystavovatel

  1. Šiftrová Veronika                               2 roky                       Aagje V D Jansenhoeve 
  2. David Cynk                                        6 let                           Marnix v.d. Wolfskuil
  3. Martina Pilníková                              15 let                          Hitstar van Alana
  • V této soutěži hodnoceni pouze první tři, ostatní medaile a věcné ceny

 

Jízda zručnosti

  1. Milan Mrzena                            5 let             Jiskra                                   0:17:87
  2. Michaela Neumannová                8 let              Samantha                             0:20:46
  3. Jan Štěpán                                6 let             Plaménka of Kadov             0:21:30
  4. Marie Neumannová                     6 let             Jiskra                                    0:22:63
  5. Nela Beranová                           8 let             Plaménka of Kadov             0:23:46
  6. Veronika Šiftrová                      8 let             Aagje V D Jansenhoeve      0:27:04 
  7. Kristýna Hájková                       4 roky          Truus                                    0:27:16
  8. David  Cynk                               6 let             Damián                                1:09:02
  9. Růženka Hoštová                        5 let            Čertík                                    1:31:15

 

Slalom na čas okolo barelů

  1. Marie Neumannová                 6 let             Jiskra                                        0:15:86
  2. Nela Beranová                       8 let              Plaménka of Kadov                0:17:06
  3. David  Cynk                            6 let               Damián                                    0:17:26
  4. Jan Štěpán                            6 let                Plaménka of Kadov                0:17:85
  5. Milan Mrzena                         5 let                Jiskra                                      0:19:03
  6. Michaela Neumannová            8 let                 Samantha                               0:21:93
  7. Růženka Hoštová                    5 let                 Čertík                                     0:24:55
  8. Veronika Šiftrová                12 let                Aagje V D Jansenhoeve       0:30:60
  9. Andrej Hájek                        9 let                 Truus                                     0:33:24

 

Skákej, jeď, veď

  1. Michaela Neumannová             8 let                      Samantha                          0:35:57
  2. Nela Beranová                        8 let                    Plaménka of Kadov          0:37:08
  3. David  Cynk                            6 let                    Damián                               0:39:67
  4. Jan Štěpán                             6 let                    Plaménka of Kadov            0:43:50
  5. Růženka Hoštová                     5 let                   Čertík                                    0:46:79
  6. Andrej Hájek                          9 let                  Truus                                     0:59:93
  7. Veronika Šiftrová                    2 roky                Aagje V D Jansenhoeve       1:06:12

 

Jízda zručnosti na opratích – děti

  1. Eliška Plutová                13 let              Xavier v. ´t stalletje op d´eul         0:35:34
  2. Martina Pilníková          15 let               Hitstar van Alana                           0:37:56
  3. Markéta Parýzková        11 let               Anaru v. Portma Zathe                   0:43:74
  4. Pavlína Klímová              11 let               Aagje V D Jansenhoeve                 0:55:47
  5. David Cynk                     7 let               Damián                                          1:28:17

Jízda zručnosti na opratích – dospělý

  1. Veronika Vonková                           Hitstar van Alana                                 0:16:92
  2. Karel Jindra                                  Anaru v. Portma Zathe                         0:20:17
  3. Šárka Kolářová                               Jiskra                                                0:26:05
  4. Hana Petráčková                             Xavier v. ´t stalletje op d´eul               0:27:45
  5. Helena Cynková                              Damián                                                 0:31:16
  6. Lucie Husáková                              Čertík                                                    0:43:14
  7. Zdeňka Štěpánová                          Plaménka of Kadov                             0:47:87
  8. Aneta Hrobská                                Truus                                                   1:11:03