Mini zoo bude letos otevřena od 6.4. do 30.9.2019

pátek, sobota, neděle a státní svátky

od 10:00 do 17:00hodin.

Vstupné

 100,- dospělý

            50,- děti od 1.roku , senioři nad 65let

270,- rodinné vstupné (2 dospělý a 2 děti)

 

Kdo k nám pojedete autem, prosíme neparkujte sousedům před domy.

Pokud by bylo obsazeno před naším statkem (5 parkovacích míst), tak prosím využijte parkování pod kostelem (cca 140m od statku - 6 parkovacích míst) a nebo u nákupního střediska Coop naproti obecnímu úřadu (cca 220m od statku 14parkovacích míst).

DĚKUJEME :-)  

 

Akce pro školy a školky prohlídka naší minizoo 

 dítě vstup 50,-Kč doprovod dětí je zdarma:-)

Prosíme o objednání telefonicky předem, školy a školky provádíme od pondělí do čtvrtka. 

 

 

Otevírání našeho minizooparku - již 6.4.2019

Těšte se na spoustu nových zvířátek , do naší zvířecí rodiny přibyli - vodní buvol Stázka, welsh pony Archie, agamy Heluš a Aguš, papouška aru araraunu Maxe, nové lamy Lady a Tatranka, velbloudici Kamu a jejího partnera po kterém je pojmenován náš statek - velblouda Merlina a spoustu dalších . Postavili jsme pro Vaše děti dětský koutek, voliéry pro papoušky jsme zrekonstruovali,pro želvy, agamy, chameleony, felsumy a drápkaté opičky jsme dostavěli novou terarijní místnost. Děti se můžou povozit na koních a ponících, pohrát si v dětském koutku a nebo zaskákat na trampolíně, můžete krmit všechna zvířatka která na našem statku potkáte :-) (ale prosím pouze našimi granulemi, aby je nebolelo bříško). My se na Vás těšíme od 6.4.2019 :-)

 

Vítáme Vás našich stránkách stránkách

Vítáme Vás na webových stránkách našeho mini zooparku s ochočenými zvířátky, ktere můžete i krmit, dále zde provozujeme jezdeckou školu, pro děti od dvou let až po dospělé, trénovat Vás budou pouze cvičitelé s licencí a dlouholetou praxí.

Nabízíme Vám jak klasický trénink na jízdárně, tak i vyjížďky do přírody a to jak na koni tak i kočárem.

 

Nově jsme pro Vás připravili prohlídky Statku u Merlina, s odborným výkladem o všech zvířátkách na statku (komentované prohlídky jsou pouze na objednání a při počtu nad 10 osob), najdete u nás zvířata domácí co ke statku a vesnici patří, tak i exotická jako je velbloud, klokan, papoušci ara, želvy, chameleoni, agamy  a lamy (s lamami můžete jít s námi i na procházku - více najdete v sekci - lamatreking) všechna naše zvířatka si můžete pohladit a nekterá i nakrmit . Protože chceme pro Vás a Vaše děti co nejtěsnější kontakt se zvířaty, tak si mohou nakrmit holandské kozičky, ovečku a pokud budou mít štěstí, tak k nim přijde i klokan Skippy . Více naleznete zde.

 

Pro velký zájem jsme letos opět otevřeli příměstské tábory více informací a vypsané termíny naleznete zde.

 

Nejaktuálnější informace o statku najdete na Facebooku zde

Fotky z jednotlivých turnusů táborů minulého roku a veškeré naše aktuální činosti najdete zde

 

 

počítadlo.abz.cz