Adopce zvířat

Podpořte nás

Naše celá rodina má nesmírně ráda zvířátka, proto jsme jim podřídili celý svůj život, od letošního roku (2016) chceme náš do teď soukromý statek otevřít pro veřejnost, s tím se samozřejmě pojí další náklady. Ale přijde nám škoda, aby jste naše milá a ochočená zvířata neviděli i vy.

 

Nabízíme Vám možnost stát se adoptivními rodiči Vašich oblíbených zvířat a tím přispět na provozní náklady spojené s krmením a ošetřováním zvířátek.

Adopcí se rozumí poskytnutí finančního příspěvku (daru) souvisejícího s financováním chovu daného druhu zvířete. Každé zvíře chované na našem statku je oceněno finanční částkou, která je u jednotlivých druhů odlišná a je odvozená od ročních nákladů na krmivo a další péči o jednotlivé zvíře. Každé zvíře může mít více adoptivních rodičů .

 

Protože ne každý si může dovolit dát celou částku na roční krmení (třeba 60 000 Kč na našeho velblouda Merlina), ale velbloudi se Vám líbí, je možné přispívat na jeho chov. Proto je zcela na vás, kterého "nového člena rodiny" si vyberete. Samozdřejmě to neznamená, že si Vámi vybrané zvířatko odvezete domů :-) . Všechna dospělá zvířátka na statku jsou neprodejná .

 

Délka trvání adopce je 12 měsíců v případě vašeho zájmu můžeme adopci čili sponzorství prodloužit.

U Vámi vybraného zvířatka bude cedulka s Vaším jménem a pokud budete chtít tak i částkou, kterou jste zvířátku věnovali.

Na každý dar Vám vystavíme daňový doklad.

Dary můžete posílat i anonymně na č.ú. 153648019/5500 RB bank.

 

V případě zájmu o adopci neboli sponzoring některého zvířete
nám prosím zavolejte nebo napište na tyto kontakty : Helena Cynková 608 111 197 a nebo helenacynkova@seznam.cz

 

Níže jsou uvedeny ceny adopce jednotlivých zvířat

velbloud                            60.000,-Kč

zebra                              50.000,-Kč

klokan  Skippy                      5.000,-Kč

lama                                 5.000,-Kč

ara zelenokřídlá               5.000,-Kč

kůň/pony        10.000,-  ---  30.000,-Kč

jalovička Jitka                    10.000,-Kč

telátko Marie                       2.000,-Kč - již adptovaná pro rok 2016 - adoptivními rodiči jsou František, Selma a Anežka - Děkujeme :-)

koza bílá                            3.000,-Kč (České národní plemeno)

koza Holandská zakrslá     1.500,-Kč

ovce Meri                           3.000,-Kč 

ovce Sharlota                       3.000,-Kč - je adoptovaná pro rok 2017 a jejími adoptivními rodiči jsou --- Jarmila, Lucie, Eva a Valérie :-)

ovce Barunka                        1.000,-Kč - je adoptovaná pro rok 2017 a jejími adoptivními rodiči jsou --- Jarmila, Lucie, Eva a Valérie :-)