Limetree Lancer Evo VIII.

Sheila (Limetree Lancer Evo VII)  je klisna plemene welsh pony B, narozena 27.4.2004 po importovaných rodičích po otci Gilfach Happy Boy z matky Menai Seren - Medi, KVH 126.

Sheila je klisna našeho syna Davídka, dostal jí ke svým prvním narozeninám v roce 2006, jako "syrovou", neobsedlou a nezkaženou klisnu z pastvin, z hřebčína Limetree. Obsedala jsem mu jí já neb náš syn je pouze o rok a půl starší nežli jeho poník, nicméně musím říct, že spolu mají až neuvěřitelný vztah, kdykoliv ho klisna zahlédne nebo uslyší, tak za ním běží, od stáda, od krmení jen, aby byla u něho :-), Davídek jí chytí za ohlávku, čupřinu a nebo jen tak za hřívu a už si jí "vede" (uvozovky proto, že klisna není žadný drobek, spíše pořád nadávám, že by mohla zhubnout, takže kdyby chtěla, tak jí neudrží ani dospělí chlap, natož 4leté dítě vážící sotva 16kg...)  . Sama jsem u koní přes 20let...ale takovýhle "vztah" jsem měla pouze s jedním koněm a to až po delší době co jsme jej měli doma.

Sheila je momentálně březí po welsh cob - Menai Stanley Benon, hříbátko očekáváme v polovině srpna .

Tak hříbátko je již na světě narodilo se 24.8. je to klisna a jmenuje se Arkáda .

Sheila je opět březí, tentokrát a hřebcem welsh pony B, jménem Bonsay (více o něm najdete na www.alpin-horse.info , je v majetku MVDr.Petry Březinové).

24.7.2011 se Sheile narodil překrásný plavý hřebeček jménem Charlie Merlin .

Záznamy: 1 - 4 ze 19
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>