Zážitkový program

 

Pro velký zájem jsme pro Vás připravili zážitkový program a protože každý z nás má rád jiné zvířátko, tak jsme je prozatím rozdělili do několika okruhů :-).

 

1) Exotická zvířátka  - zde si projdeme všechny exotické zvířátka co máme u nás na Statku u Merlina, řekneme si k nim , kde se u nás vzali, jak je máme dlouho, čím se krmí, jestli už měli mláďata a vše co Vás bude zajímat.  Některá exotická zvířátka si můžete i nakrmit (krmení pro všechna zvířátka, která budeme krmit dostanete na místě) doba trvání je cca 1 - 1,5 hodiny - cena za osobu 1.800,- Kč (maximální počet osob na prohlídku je 6).

 

2) Hospodářská zvířátka - zde si projdeme všechna hospodářská a domácí zvířátka co máme , některá hospodářská zvířátka si můžete nejenom pohladit , ale i nakrmit (krmení pro zvířátka, která budeme krmit dostanete na místě), doba trvání je 1 - 1,5 hodiny  - cena za osobu je 1.400,- Kč (maximální počet osob je 6).

 

3) Staň se na den ošetřovatelem - zde jste s námi celý den (od 9 do 15 hodin) a postupně s námi krmíte a staráte se o všechna zvířátka co máme , nasekáme trávu, navezeme seno, připravíme krmení k obědu, vyčistíme koníky , dále se postaráme o jejich bydlení, možná i něco opravíme nebo postavíme, záleží co za překvapení nám zvířátka přichystají :-) cena za osobu je 3.000,-Kč v ceně je oběd z místní restaurace (maximalní počet osob je 8).

 

4) Procházka s velbloudy - někdo chodí na procházku s pejskem, vy můžete chodit s velbloudem :-) cena za cca hodinovou procházku po okolí je 1700,- za osobu, na procházku jdou naši dva velbloudi a vy :-) vhodné pro 2 až 4osoby 

 

 

Všechny výše nabízené zážitkové programy je možné zrealizovat od po do čt po předchozí dohodě.

Všechny jsou vhodné pro děti od 10let až po seniory .

Cena je vždy uvedena za osobu a je včetně DPH.

Na zážitkové programy Vám rádi vystavíme poukázku, kterou můžete věnovat jako dárek J .